Folyamatmérnök

  • Cég neve

    Sangjin Micron Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    5126 Jászfényszaru, Hrsz 2535/19

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatos fejlesztésben történő aktív részvétel, gyártási folyamatok optimalizálása
  • Közreműködés új termék bevezetésben
  • Próbagyártások, SRP-k előkészítésében és lebonyolításában való aktív részvétel
  • Gyártóberendezések kapacitásfelméréseinek végrehajtása, dokumentálása, javító intézkedések meghatározása
  • Ciklusidő mérések analizálása, dokumentálása, javító intézkedések meghatározása
  • Selejtcsökkentésben való részvétel
  • Termék és folyamatauditokon való részvétel, prezentáció

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök végzettség preferált)
  • Gyártási tapasztalat fémipari/műanyagipari területen minimum 3-5 év
  • Magas szintű analitikai készség, problémamegoldó, fejlesztési módszerek ismerete
  • Aktív gyártási jelenlét, operatív beállítottság
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Minőségügyi technikák ismerete (SPC, FMEA, 8D stb.)
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló és proaktív munkastílus

Amit kínálunk

  • Cafatéira
  • Havi jelenléti bónusz
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Az Önéletrajzokat angol és magyar nyelven kérem csatolni